SEA 20 SET (AS 2 i AL 1)
Akumulatorski usisavači

SEA 20 SET (AS 2 i AL 1)

NOVO
  • U setu s AS 2 akumulatorskom baterijom ( 28 Wh, 10,8 V) i standardnim punjačem AL 1
  • Lagan i snažan akumulatorski ručni usisavač za privatne korisnike
  • Brzo i učinkovito čišćenje u i oko kuće
Nazivni napon (V)
10,8
Volumen protoka zraka (l/min)
Nazivna struja (A)
311,00 KM Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete besplatnu dostavu!
Odabrani artikl
Dostupno
Garancija : 2 godine za privatne korisnike
SERVISNA PODRŠKA : Osigurana STIHL servisna podrška kao i dostupnost dodatnog pribora i rezervnih dijelova

AKUMULATORSKI RUČNI USISAVAČ SEA 20 U SETU S AS 2 AKUMULATORSKOM BATERIJOM I PUNJAČEM AL 1: ZA ČIŠĆENJE MANJIH POVRŠINA U GARAŽI, RADIONICI, AUTOMOBILU I U KUĆI

Praktični akumulatorski ručni usisavač za usisavanje i čišćenje manjih suhih površina u garaži, radionici, kući ili automobilu. Na mekanoj ručki možete udobno upravljati tipkom za pokretanje i gašenje uređaja desnom ili lijevom rukom i istovremeno držati uređaj sigurno u ruci. Zaključavanje poluge prekidača omogućuje nesmetan rad bez potrebe za pritiskanjem ručice prekidača.  Fleksibilni nepovratni poklopac iza usisne mlaznice pouzdano zadržava usisanu prljavštinu u spremniku za sakupljanje nećistoća i prašine koji se može jednostavno prazniti i čistiti. Možete ga ukloniti radi pražnjenja i čišćenja samo jednim pokretom. Vrlo dobar učinak filtera zahvaljujući njegovom dvostupanjskom sistemu.  Može se lako očistiti i ponovno koristiti. Sapnica za fuge i univerzalna sapnica s četkom za različite namjene. Zaključavanje poluge prekidača omogućuje nesmetan rad bez potrebe za pritiskanjem ručice prekidača. Stanje napunjenosti baterije AS 2 može se vidjeti na LED zaslonu pritiskom na tipku.

Set sadrži:

1 × litij-ionska akumulatorska baterija

AS 2, 28 Wh, 10,8 V

1 × standardni punjač AL 1

1 × sapnica za fuge

1 × univerzalna sapnica s četkom koja se može ukloniti

1 × produžna cijev, 49 cm

1 × usisno crijevo

1 × transportna torba

Posebne značajke

Fotografije prikazanih značajki su simbolične. Stvarni izgled i tehnička izvedba navedenih posebnih značajki mogu se razlikovati od prikazanih fotografija.

Tehnički detalji

Nazivni napon (V) 10,8