AKUMULATORSKE ŠKARE ZA GRANE ASA 20 - AS SISTEM
Škare za voćarstvo i vinogradarstvo, pile za njegu stabala

AKUMULATORSKE ŠKARE ZA GRANE ASA 20 - AS SISTEM

Novo
  • - Akumulatorske škare za rezanje grana za privatne i polu - profesionalnu primjenu
  • - Za orezivanje drveća, grmlja, ukrasnog bilja i vinove loze
Nazivni napon (V)
10,8
Težina (kg)
Razina zvučnog tlaka (dB(A))
359,00 KM Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete besplatnu dostavu!
Odabrani artikl
Dostupno
Garancija : 2 godine za privatne korisnike
SERVISNA PODRŠKA : Osigurana STIHL servisna podrška kao i dostupnost dodatnog pribora i rezervnih dijelova

AKUMULATORSKE ŠKARE ZA grane ASA 20: REZANJE JE OSJETNO LAKŠE

U usporedbi s uobičajenim škarama za rezidbu, akumulatorske škare STIHL ASA 20 značajno olakšavaju rad na rezanju drveća, grmlja, ukrasnog bilja i vinove loze, bilo oko kuće, u vrtu, u voćnjacima ili vinogradima. Ove akumulatorske škare za grane sistema STIHL AS, i opremljene su dugotrajnim, oštrim oštricama koje zahtijevaju minimalno održavanje i jednostavne su za korištenje. Zahvaljujući pogonu na baterije, potrebno je uložiti znatno manje napora tokom rada.

Jedna od prednosti akumulatorskih škara STIHL ASA 20 je i njihova preciznost rezanja s dosljedno glatkim reznim površinama, što smanjuje osjetljivost na infekcije i potiče zdrav rast biljaka. STIHL ASA 20 omogućuju lako rezanje grana promjera do 25 mm. Ergonomski dizajnirana, dobro uravnotežena ručka s mekanim rukohvatom, zajedno s progresivnim sistemom rezanja, dodatno doprinosi ugodnijem i učinkovitijem radu.

Kako bi se optimalno prilagodile različitim zadacima, ASA 20 nudi dvije širine otvora oštrica, što omogućuje brži rad prilikom rezanja tanjih grana. OLED zaslon prikazuje stanje napunjenosti baterije, odabranu širinu otvora oštrica i ukupan broj rezova. Integrirani sistem omogućuje jednostavne radove održavanja, kao što je podešavanje kretanja noža tijekom rada. Isporučeni štitnik za oštrice sprječava kontakt s oštricama tijekom transporta i skladištenja.

U pregledu vremena rada i punjenja baterija možete provjeriti koliko dugo možete raditi s akumulatorskim škarama STIHL ASA 20 te koliko vremena je potrebno za punjenje baterije.

Posebne značajke

Fotografije prikazanih značajki su simbolične. Stvarni izgled i tehnička izvedba navedenih posebnih značajki mogu se razlikovati od prikazanih fotografija.

Tehnički detalji

Nazivni napon (V) 10,8