Unikomerc Yt kanal

Univerzalne naramenice ADVANCE PLUS, signalizirajuća narančasta boja

Naramenice ADVANCE plus narančaste

Naramenice visoke uočljivosti pri radovima u šumi. Idealna dopuna signalnoj odjeći pri košnji u opasnim područjima,s komfornom kukom za jednostavno, brzo postavljanje i skidanje motornog čistaća, za FS 50 - FS 560 i FSA 90.

Kataloški broj: 0000 710 9000

Povećaj
Slike

Verzija

Cijena
  • Univerzalne naramenice ADVANCE PLUS, signalizirajuća narančasta boja Na upit

* Neobvezujuća preporučena cijena od siječnja 2020. godine, važeća za tržište BIH. Neobvezujuće preporučene cijene ne odnose se na akcijsku prodaju.

Ovisno o zemlji tržišta moguća su odstupanja u asortimanu i navedenim podacima. Također su moguće izmjene u tehnici izvedbe, cijeni i dodatnoj opremi.

Ako želite saznati više o politici privatnosti kliknite ovdje.