Unikomerc Yt kanal

Glava za košnju SuperCut 40-2

Univerzalni alat za košnju

Supercut 40-2 glava za košnju.jpg

Automatska izvedba s dvije rezne niti. Za košnju oko prepreka kao što su zidovi, stepenice ili rubovi zgrada, te za košnju  velikih površina. Kosi brzo i učinkovito. Duljina najlonske niti namješta automatski. Koristiti samo u kombinaciji sa specijalnim ili univerzalnim štitnikom za košnju.

Kataloški broj: 4003 710 2140

Povećaj
Slike

Verzija

Cijena
  • Glava za košnju SuperCut 40-2 94,85 KM*

* Neobvezujuća preporučena cijena od siječnja 2019. godine, važeća za tržište BIH. Neobvezujuće preporučene cijene ne odnose se na akcijsku prodaju.

Ovisno o zemlji tržišta moguća su odstupanja u asortimanu i navedenim podacima. Također su moguće izmjene u tehnici izvedbe, cijeni i dodatnoj opremi.

Ako želite saznati više o politici privatnosti kliknite ovdje.