Unikomerc Yt kanal

STIHL Univerzalni uređaj za oštrenje lanaca USG

STIHL Univerzalni stroj za brušenje lanaca USG

Univerzalan uređaj za oštrenje svih STIHL lanaca za piljenje, listova kružnih pila za motorne kose, te noževa škara za živicu. Osnovni model u kompletu s ovjesom za brušenje lanaca i s dvije brusne ploče. Dodatni elementi za brušenje noževa naručuju se posebno.

Slike

Verzija

Cijena
  • STIHL Univerzalni uređaj za oštrenje lanaca USG Na upit

* Neobvezujuća preporučena cijena od siječnja 2019. godine, važeća za tržište BIH. Neobvezujuće preporučene cijene ne odnose se na akcijsku prodaju.

Ovisno o zemlji tržišta moguća su odstupanja u asortimanu i navedenim podacima. Također su moguće izmjene u tehnici izvedbe, cijeni i dodatnoj opremi.

Ako želite saznati više o politici privatnosti kliknite ovdje.